Mt. Baw Baw Alpine Resort Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Mt. Baw Baw Alpine Resort? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Mt. Baw Baw Alpine Resort Sezónní skipasy

*Ceny v AUD
Platí pro:
Dítě
Junior
Dospělý
Senior
Platí pro: 2022-2023Ceny platné do: 30. 9. 2023410.00460.00555.00460.00
Poznámka: Visit resort shop for the most up-to-date pass pricing: https://shop.mtbawbaw.com.au/en/season-passes

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 04. kvě 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Mt. Baw Baw Alpine Resort Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v AUD
Aktualizováno: 4. 5. 2023
Dítě7-15
Junior
Dospělý16-64
Senior65-70
1 den52.0065.0085.0065.00
Poznámka: Visit resort shop booking for the most up-to-date lift ticket pricing: https://shop.mtbawbaw.com.au/en/tickets-passes

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 04. kvě 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Mt. Baw Baw Alpine Resort Informace o sezónních a denních skipasech

Mt. Baw Baw Alpine Resort Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Mt. Baw Baw Alpine Resort je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Mt. Baw Baw Alpine Resort vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Mt. Baw Baw Alpine Resort Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Mt. Baw Baw Alpine Resort připravil pro lyžařskou sezónu 2023 – 2024 s předpokládaným datem zahájení 08. čvn 2024 a ​​předběžným datem ukončení 08. zář 2024. Díky 17 sjezdovkám a 7 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2023 – 2024 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle 61-03-5165-1136.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.