Argentina, Cerro Catedral

Cerro Catedral Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Cerro Catedral? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Cerro Catedral Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v US$
Aktualizováno: 7. 6. 2023
Junior6-11
Dospělý12-69
1 den99.10119.25
4 hodiny84.70102.80
6 dní648.05779.65
Poznámka: Prices indicated are estimated exchange rate from Argentine Peso to US Dollars. Visit the resort website for the updated pricing and other options.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 07. čvn 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Cerro Catedral Informace o sezónních a denních skipasech

Cerro Catedral Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Cerro Catedral je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Cerro Catedral vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Cerro Catedral Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Cerro Catedral připravil pro lyžařskou sezónu 2023 – 2024 s předpokládaným datem zahájení 07. čvn 2024 a ​​předběžným datem ukončení 20. říj 2024. Díky 55 sjezdovkám a 29 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2023 – 2024 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle 54-2944-42-3776.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.