Andorra, Vallnord / Pal-Arinsal

Vallnord / Pal-Arinsal Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Vallnord / Pal-Arinsal? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Vallnord / Pal-Arinsal Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v
Aktualizováno: 24. 1. 2024
Dítě6-15
Junior
Dospělý17-64
1 den37.5044.5049.50
1 den - víkend37.5044.5049.50
Poznámka: SENIOR : Entre 65 y 74 Años* : Descuento superior al 30%

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 24. led 2024. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Půjčovny lyží

Vallnord / Pal-Arinsal Informace o sezónních a denních skipasech

Vallnord / Pal-Arinsal Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Vallnord / Pal-Arinsal je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Vallnord / Pal-Arinsal vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Vallnord / Pal-Arinsal Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Vallnord / Pal-Arinsal připravil pro lyžařskou sezónu 2023 – 2024 s předpokládaným datem zahájení 06. pro 2023 a ​​předběžným datem ukončení 07. dub 2024. Díky 47 sjezdovkám a 30 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2023 – 2024 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle (376) 878 000.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.