Alpsee Bergwelt Skiareál

Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Č. 1mezi malými skiareály v regionu Evropa
Č. 1mezi malými skiareály v regionu Německo
Č. 1mezi malými skiareály v regionu Bavorsko
Všechny recenze

Alpsee Bergwelt je snadno přístupné lyžařské středisko mezi Immenstadtem a Oberstaufenem a návštěvníkům nabízí dostatek parkovacích míst přímo u nástupní stanice lanovky. Dvousedačková lanovka vás vyveze do nadmořské výšky 1100 metrů, kde se rozbíhá síť sjezdovek.

V Alpsee Bergwelt se nachází 8 sjezdovek různých úrovní obtížnosti, které jsou obsluhovány třemi vleky. Zóna pro začátečníky disponuje vlastním cvičným vlekem. Vyznavače prašanu a skialpu potěší velká plocha neupravovaných lyžařských terénů. Dobrým výchozím bodem pro ski-tour je horní stanice vleku Grat.

Pro nelyžaře nebo pro ty, kteří si chtějí od lyžování odpočinout, je v Alpsee k dispozici tříkilometrový sjezd Coaster Alpsee na nejdelší sáňkařské dráze v Německu, na níž se můžete řítit z kopce dolů rychlostí až 40 km/h. Tuto dráhu lze využít za každého počasí, je totiž chráněna plexisklovými kryty. Kdo si chce užít sáňkovačku jako za starých časů, může využít dvě přírodní sáňkařské dráhy, stačí si u dolní stanice vypůjčit sáňky a vyzkoušet 3,5 nebo 4,5 kilometrový sjezd po upraveném svahu. Třešničkou na dortu jsou světlomety, které osvětlují jak umělou, tak i obě přírodní sáňkařské dráhy, takže téhle zábavě se můžete věnovat až do pozdních hodin.

Naplánuj si dovolenou

Alpsee Bergwelt Ubytování

Počet vleků: 1

1
2-sedačky

Nadmořská výška

1100m
Vrchol
368m
Převýšení
732m
Údolí

Důležité termíny

25 prosinec, 202125. 12. 2021

Začátek sezóny

27 březen, 202227. 03. 2022

Konec sezóny

N.A.

Plánovaná délka sezóny (dny)

N.A.

Délka minulé sezóny (dny)

N.A.

V provozu (roky)

0cm

Průměrně nasněží
Copyright © 1995-2021 Mountain News Corporation. Všechna práva vyhrazena.