Allgau

Alpsee Bergwelt Skiareál

Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Č. 1z malých skiareálů v regionu Evropa
Č. 1z malých skiareálů v regionu Německo
Č. 1z malých skiareálů v regionu Bavorsko
Všechny recenze

Alpsee Bergwelt je snadno přístupné lyžařské středisko mezi Immenstadtem a Oberstaufenem a návštěvníkům nabízí dostatek parkovacích míst přímo u nástupní stanice lanovky. Dvousedačková lanovka vás vyveze do nadmořské výšky 1100 metrů, kde se rozbíhá síť sjezdovek.

V Alpsee Bergwelt se nachází 8 sjezdovek různých úrovní obtížnosti, které jsou obsluhovány třemi vleky. Zóna pro začátečníky disponuje vlastním cvičným vlekem. Vyznavače prašanu a skialpu potěší velká plocha neupravovaných lyžařských terénů. Dobrým výchozím bodem pro ski-tour je horní stanice vleku Grat.

Pro nelyžaře nebo pro ty, kteří si chtějí od lyžování odpočinout, je v Alpsee k dispozici tříkilometrový sjezd Coaster Alpsee na nejdelší sáňkařské dráze v Německu, na níž se můžete řítit z kopce dolů rychlostí až 40 km/h. Tuto dráhu lze využít za každého počasí, je totiž chráněna plexisklovými kryty. Kdo si chce užít sáňkovačku jako za starých časů, může využít dvě přírodní sáňkařské dráhy, stačí si u dolní stanice vypůjčit sáňky a vyzkoušet 3,5 nebo 4,5 kilometrový sjezd po upraveném svahu. Třešničkou na dortu jsou světlomety, které osvětlují jak umělou, tak i obě přírodní sáňkařské dráhy, takže téhle zábavě se můžete věnovat až do pozdních hodin.

Naplánuj si dovolenou

Alpsee Bergwelt Ubytování

Počet vleků: 1

0
Kabinkové lanovky
0
Expresní 8-sedačky
0
Expresní 6-sedačky
0
Expresní 4-sedačky
0
4-sedačky
0
3-sedačky
1
2-sedačky
0
Lyžařské vleky

Nadmořská výška

1100m
Vrchol
368m
Převýšení
732m
Údolí
Copyright © 1995-2021 Mountain News Corporation. Všechna práva vyhrazena.