Timberline Mountain Ceny skipasů 2022/23

Timberline Mountain Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Timberline Mountain? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Timberline Mountain Sezónní skipasy

*Ceny v US$
Platí pro:Dítě0-12Dospělý13-59Senior60+
Platí pro: 2022-2023Ceny platné do: 30. 4. 2023432.00649.00432.00
Poznámka: Gold Season Pass full pricing is shown. Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Důležité! Poslední aktualizace cen 17. srp 2022. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Timberline Mountain Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v US$
NázvuAktualizováno: 28. 12. 2017Dítě6-12Dospělý
1-denní52.0072.00
1-denní - víkend72.0092.00
Poznámka: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Důležité! Poslední aktualizace cen 28. pro 2017. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si dovolenou

Timberline Ubytování

Timberline Mountain Informace o sezónních a denních skipasech

Timberline Mountain Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Timberline Mountain je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Timberline Mountain vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Timberline Mountain Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Timberline Mountain připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 17. pro 2022 a ​​předběžným datem ukončení 19. bře 2023. Díky 22 sjezdovkám a 6 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle (800) SNOWING.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: