Ski centrum Kálnica, Západní Slovensko

Západní Slovensko Nejlépe hodnocené skiareály

Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Nejlépe hodnocené skiareály

Kvalita/Cena

Perfektní sjezdovky, kvalitní služby, dobré zázemí, ubytování na dosah a optimální poměr kvality a ceny. Ideální místo pro skvělou lyžařskou dovolenou na sněhu.

Západní Slovensko - Nejlépe hodnocená lyžařská střediska | Jaké jsou nejoblíbenější skiareály?

Uživatelé OnTheSnow hodnotí skiareály v regionu Západní Slovensko v mnoha kategoriích. Který skiareál je nejvhodnější pro rodiny s dětmi? Který má nejlepší sjezdovky? Kde najdete nejlepší snowparky? Ve kterém středisku je nejlepší apres-ski zábava? Naši uživatelé vám svůj názor sdělují tady – a vy můžete samozřejmě připojit ten svůj.

Naplánuj si pobyt

Skiareály - Západní Slovensko FAQ

Lyžařská střediska a lyžování na Západním Slovensku

Na území Západního Slovenska se nachází několik horských celků, například Bílé Karpaty, Strážovské vrchy, Považský Inovec nebo Myjavská pahorkatina.V bratislavském regionu se nacházejí dvě lyžařská střediska: Pezinská Baba a Zochova chata - Piesok. Sjezdovky na Pezinské Babě jsou vhodné pro všechny typy lyžařů, ty na Zochově chatě jsou spíše pro začátečníky. Obě střediska jsou vybavena technickým zasněžováním a nabízejí večerní lyžování. Lokality plní funkci příměstských středisek pro obyvatele Bratislavského kraje a patří k nejjižněji situovaným skiareálům na Slovensku.

V našem seznamu lyžařských středisek Západního Slovenska najdete i další skiareály, které sice leží severněji (Bezovec či Kálnica) nebo východněji (Drozdovo), přesto však patří k oblíbeným blízkým cílům lyžařů z Bratislavy a okolí.

♦ Jaké turistické atrakce na Západním Slovensku stojí za návštěvu?

Západní Slovensko je bohaté jak na přírodní, tak i na kulturní památky. Určitě se vyplatí navštívit Trnavu, Nitru, Bratislavu nebo Trenčín, jeskyni Driny, zámek Smolenice nebo hrad Červený kámen.

♦ Kam po lyžovačce na wellness?

Po lyžování si dopřejte odpočinek v lázních Piešťany, Smrdáky nebo Trenčianské Teplice.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.