Kolik sněhu napadlo ve skiareálu Rosswald - Brig tuhle zimu a za posledních 10 lyžařských sezón? Výška sněhu ve středisku Rosswald - Brig v průměru dosahuje . Během 18 dní v roce, kdy ve středisku sněžilo, napadlo 304cm nového sněhu, nejsilnější sněžení přineslo 130cm prašanu. Uvedené hodnoty jsou průměrem za posledních 10 let a pocházejí od provozovatelů střediska.
| Kolik sněhu napadlo | Dny, kdy sněžilo | Průměrná výška sněhu | Max. výška sněhu | Největší sněžení | |
|---|---|---|---|---|---|
| prosinec | 97cm | 3 dny | 54cm | 130cm | 130cm |
| leden | 107cm | 7 dny | 75cm | 200cm | 100cm |
| únor | 67cm | 5 dny | 100cm | 200cm | 60cm |
| březen | 67cm | 4 dny | 102cm | 220cm | 130cm |
| duben | 2.2cm | 0 dny | 84cm | 240cm | 20cm |
| květen | 0cm | 0 dny | 72cm | 150cm | 0cm |
| červen | 0cm | 0 dny | 69cm | 150cm | 0cm |
| Kolik sněhu napadlo | Dny, kdy sněžilo | Průměrná výška sněhu | Max. výška sněhu | Největší sněžení | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2012 — 2013 | 597cm | 26 dny | 112cm | 150cm | 130cm |
| 2013 — 2014 | 564cm | 32 dny | 114cm | 220cm | 110cm |
| 2014 — 2015 | 296cm | 25 dny | 63cm | 100cm | 60cm |
| 2015 — 2016 | 355cm | 23 dny | 105cm | 165cm | 45cm |
| 2016 — 2017 | 296cm | 15 dny | 53cm | 110cm | 130cm |
| 2017 — 2018 | 507cm | 29 dny | 150cm | 240cm | 100cm |
| 2018 — 2019 | 202cm | 12 dny | 81cm | 100cm | 60cm |
| 2019 — 2020 | 302cm | 19 dny | 89cm | 100cm | 38cm |
| 2020 — 2021 | 302cm | 14 dny | 145cm | 180cm | 50cm |
| 2021 — 2022 | 70cm | 5 dny | 32cm | 150cm | 20cm |
| 2022 — 2023 | 18cm | 2 dny | 37cm | 40cm | 15cm |
| 2023 — 2024 | 280cm | 14 dny | 51cm | 100cm | 70cm |
| 2024 — 2025 | 178cm | 11 dny | 59cm | 70cm | 40cm |
| 2025 — K dnešku | 284cm | 15 dny | 69cm | 120cm | 40cm |
| Průměr | 304cm | 18 dny | 83cm | 132cm | 65cm |