Lötschental Lauchernalp Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Lötschental Lauchernalp? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Lötschental Lauchernalp Sezónní skipasy

Poznámka: Saisonabonnemente Die Lauchernalp ist jetzt Teil des Magic Pass Verbunds. Bestellen Sie Ihren Magic Pass für 80 Winter- und 37 Sommergebiete unter www.magicpass.ch noch heute, der Preis steigt laufend an. Es gibt keine Saisonkarten für die Lauchernalp mehr!

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 18. bře 2024. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Lötschental Lauchernalp Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v CHF
Aktualizováno: 18. 3. 2024
Poznámka: Dynamische Preise für Skipässe 4 Stunden bis 15 Tage online und an der Kasse. Die Tickets sind in unserem Webshop oder an der Kasse erhältlich. Früh buchen lohnt sich in jedem Fall. Hier geht's zum WebShop (https://shop.lauchernalp.ch/en/home). Die Lauchernalp ist jetzt Teil des Magic Pass Verbunds. Bestellen Sie Ihren Magic Pass für 80 Winter- und 37 Sommergebiete unter www.magicpass.ch noch heute, der Preis steigt laufend an. Für Eltern mit einem Kind unter 6 Jahren sind an der Kasse übertragbare Skipässe ab 4 Tagen Gültigkeit erhältlich. Beim Kauf müssen beide Elternteile anwesend sein (Foto) und ein Ausweis des Kindes vorgelegt werden.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 18. bře 2024. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Lötschental Lauchernalp Informace o sezónních a denních skipasech

Lötschental Lauchernalp Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Lötschental Lauchernalp je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Lötschental Lauchernalp vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Lötschental Lauchernalp Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Lötschental Lauchernalp připravil pro lyžařskou sezónu 2023 – 2024 s předpokládaným datem zahájení 22. pro 2023 a ​​předběžným datem ukončení 07. dub 2024. Díky 12 sjezdovkám a 7 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2023 – 2024 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle +41 (0) 27 938 88 88.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.