Aletsch Arena Ceny skipasů 2023/24

Aletsch Arena Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Aletsch Arena? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Aletsch Arena Sezónní skipasy

Poznámka: Die Preise sind dynamisch.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 17. říj 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Aletsch Arena Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v CHF
Aktualizováno: 17. 10. 2023
Poznámka: Die Preise für die 4-Stunden-Karte, den Tages-Skipass und die Mehrtages-Skipässe sind dynamisch. Je früher du deinen Skipass buchst, desto günstiger wird er. Der Preis für einen Tag wird in erster Linie durch den Zeitpunkt der Buchung, die Art der Buchung (online oder persönlich) und die Saison bestimmt.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 17. říj 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Aletsch Arena Informace o sezónních a denních skipasech

Aletsch Arena Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Aletsch Arena je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Aletsch Arena vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Aletsch Arena Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Aletsch Arena připravil pro lyžařskou sezónu 2023 – 2024 s předpokládaným datem zahájení 08. pro 2023 a ​​předběžným datem ukončení 06. dub 2024. Díky 97 sjezdovkám a 35 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2023 – 2024 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle +41 (0)27 928 58 58.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.