Tatranská Lomnica Mapa sjezdovek

Tatranská Lomnica Mapa sjezdovek

Poznejte skiareál Tatranská Lomnica - podívejte se, jak vypadá mapa střediska Tatranská Lomnica, naplánujte si lyžování na další den nebo si znovu připomeňte tratě, které jste už na lyžích projeli. Kliknutím na mapu níže se obrázek zobrazí v nejvyšší kvalitě.
Tatranská Lomnica resort's trail map

Sjezdovky v Tatranské Lomnici

► Sjezdové trate Tatranská Lomnica

Tatranská Lomnica nabízí pestrý výběr sjezdovek pro všechny typy lyžařů. Náročnost lyžařských tratí stoupí souběžně s nadmořskou výškou. Svahy pro začátečníky a mírně pokročilé se nacházejí v dolní části střediska, v lokalitách Start a Buková hora. Tyto terény obsluhují dvě expresní sedačky s bublinami a jedna 4-místná kabinková lanovka. Výše položené Čučoriedky se vyznačují širokými červenými svahy se 4-sedačkou. Nad Čučoriedkami leží Generál, který prošel v roce 2013 rekonstrukcí a nabízí středně těžké sjezdovky obsluhované novou 15-místnou kabinkovou lanovkou. Nejvýše položené terény nad Skalnatým plesem jsou určeny pro zkušené až velmi zkušené lyžaře a jsou dostupné starší 2-sedačkou. Právě tady totiž začíná nejdelší sjezdovka na Slovensku, zpočátku dost prudká černá sjezdovka z Lomnického sedla, která nabízí impozantní výhledy.

► Snowparky, fun slopes a boardercrossové tratě Tatranská Lomnica

Snowpark byste v Tatranské Lomnici hledali marně. Přesto tady ale o zábavu při lyžování není nouze. Ctižádostiví lyžaři si mohou měřit síly, resp. rychlost na profi trati s časomírou a rodiny se zabaví ve fun zóně na nenáročných sněhových překážkách. 

- Audi Ski aréna: při lyžování ze Skalnatého plesa si lyžaři mohou změřit rychlost své jízdy ve vyhrazené části sjezdovky Čučoriedky západ. Časomíra s finálním časem je umístěná u dojezdu. V aréně nechybí ani slalomové branky - slalomovou trať zvládnou děti, senioři i začátečníci.

- Fun Zone: Zábavná sjezdovka s terénními vlnami a jednou velkou klopenkou, ale také u dětí oblíbená Cesta divočinou je situovaná u modré sjezdovky Štart východ. 

► Freeride Tatranská Lomnica

Také v Tatranské Lomnici se nachází freeridová zóna pro milovníky lyžování v hlubokém sněhu. Francouzská mulda je dostupná stejnou stařičkou dvousedačkou nad Skalnatým plesem jako sjezdovka Lomnické sedlo.  

► Sjezdovky pro začátečníky v Tatranské Lomnici

Tatranská Lomnica je díky svým mírným svahům v dolní části střediska vyhledávaným cílem mnoha lyžařských výcviků. Začátečníci mohou svoje lyžařské dovednosti zdokonalovat na modrých sjezdovkách na Startu a na Bukové hoře. Dětem slouží MAXILAND - ohrazená plocha lyžařské školky pro děti a arény pro začátečníky, kde je pro usnadnění přepravy umístěn pásový vlek. Pro vstup do Maxilandu není zapotřebí skipas.

► Běžecké stopy Tatranská Lomnica

Příznivci běžeckého lyžování mohou v Tatranské Lomnici využít běžecký okruh Hlboká, dlouhý 2700 metrů. Okruh se nachází ve spodní části střediska, u parkoviště Jamy. 

Stav střediska: Zavřeno

N.A./5.8 km
Modré sjezdovky
N.A./5.2 km
Červené sjezdovky
N.A./1.2 km
Černé sjezdovky
Částečně
Sjezd do údolí

Naplánuj si dovolenou

Víc o lyžařském terénu

47%
Modré sjezdovky
43%
Červené sjezdovky
10%
Černé sjezdovky
13
Sjezdovky celkem
12.2 km
Sjezdovky celkem
2 km
Nejdelší sjezd
12.2 km
Sjízdný terén
10.5 km
Zasněžování
Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.