Jakobsbad - Kronberg Ceny skipasů 2022/23

Jakobsbad - Kronberg Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Jakobsbad - Kronberg? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Jakobsbad - Kronberg Sezónní skipasy

*Ceny v CHF
Platí pro:
Dítě
Dospělý
Platí pro: 2017-2018Ceny platné do: 29. 4. 2018125.00250.00
Poznámka:

Důležité! Ceny byly aktuálizovány dne 08. lis 2017. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Jakobsbad - Kronberg Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v CHF
Aktualizováno: 9. 12. 2020
Dítě6-15
Dospělý16+
1 den13.5027.00
1 den - víkend13.5027.00
Poznámka: Am Kronberg gibt es lediglich das Kinder-Snowland und die Schlittenbahn. Die Preise gelten für die Nutzung des Ponylifts und das Snowtubing. Die Preise für die Luftseilbahn (nur Fussgänger) findet ihr unter www.kronberg.ch Kinder-Mitfahrkarte und Junior-Karte sind nicht für Tageskarten gültig.

Důležité! Ceny byly aktuálizovány dne 09. pro 2020. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Jakobsbad - Kronberg Ubytování

Jakobsbad - Kronberg Informace o sezónních a denních skipasech

Jakobsbad - Kronberg Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Jakobsbad - Kronberg je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Jakobsbad - Kronberg vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Jakobsbad - Kronberg Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Jakobsbad - Kronberg připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 16. pro 2023 a ​​předběžným datem ukončení 03. bře 2024. Díky 2 sjezdovkám a 2 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle +41 (0)71 8983300.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: