Heiden Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Heiden? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Heiden Sezónní skipasy

*Ceny v CHF
Platí pro:
Dítě
Dospělý
Platí pro: 2018-2019Ceny platné do: 30. 4. 2019170.00260.00
Poznámka:

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 12. říj 2018. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Heiden Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v CHF
Aktualizováno: 8. 12. 2020
Dítě3-16
Dospělý
1 den16.0024.00
4 hodiny12.0018.00
Poznámka:

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 08. pro 2020. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Heiden Informace o sezónních a denních skipasech

Heiden Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Heiden je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Heiden vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Heiden Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Heiden připravil pro lyžařskou sezónu 2023 – 2024 s předpokládaným datem zahájení 13. led 2024 a ​​předběžným datem ukončení 25. úno 2024. Díky 4 sjezdovkám a 2 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2023 – 2024 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle +41 (0)71 891 28 44.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.