Brandnertal Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Brandnertal? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Brandnertal Sezónní skipasy

*Ceny v
Platí pro:
Dítě2005-2017
Dospělý1960 - 2004
Senior1959
Platí pro: 2023-2024Ceny platné do: 28. 4. 2024346.00865.00822.00
Poznámka: Montafon Brandnertal Karte Die Saison- und Jahreskarte fürs Brandnertal - Ein Ticket für alle Anlagen. Die Montafon Brandnertal Karte (ehem. Montafon Brandnertal Card) ist die Saison- oder Jahreskarte fürs Brandnertal und Ihr Ticket ins Montafoner Bergparadies. Die Preise gelten für den Normalverkauf ab 09.12.23. Im Vorverkauf gelten günstigere Preise.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 19. říj 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Brandnertal Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v
Aktualizováno: 19. 10. 2023
Poznámka: Dynamische Preise für Tages- und Mehrtageskarten. Skipässe können im folgenden Webshop gekauft werden: https://shop.bergbahnen-brandnertal.at/de/webshop

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 19. říj 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Půjčovny lyží

Brandnertal Informace o sezónních a denních skipasech

Brandnertal Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Brandnertal je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Brandnertal vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Brandnertal Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Brandnertal připravil pro lyžařskou sezónu 2023 – 2024 s předpokládaným datem zahájení 07. pro 2024 a ​​předběžným datem ukončení 01. dub 2025. Díky 26 sjezdovkám a 15 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2023 – 2024 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle +43 (0) 5559 224.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.