Prémiový partner

Stowe Mountain Resort Ceny skipasů 2022/23

Stowe Mountain Resort Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Stowe Mountain Resort? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Stowe Mountain Resort Sezónní skipasy

*Ceny v US$
Platí pro:
Dítě5-12
Dospělý13+
Platí pro: 2022-2023Ceny platné do: 31. 10. 2022439.00859.00
Poznámka: Pricing shown is for the full Epic Pass. Visit ski resort website for most up to date season pass pricing and to buy a season pass.Koupit online

Důležité! Poslední aktualizace cen 12. srp 2022. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Stowe Mountain Resort Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v US$
Aktualizováno: 5. 12. 2022
Poznámka: Visit ski resort website for the latest lift ticket pricing: https://www.stowe.com/plan-your-trip/lift-access/tickets.aspxKoupit online

Důležité! Poslední aktualizace cen 05. pro 2022. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Stowe Mountain Resort Informace o sezónních a denních skipasech

Stowe Mountain Resort Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Stowe Mountain Resort je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Stowe Mountain Resort vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Stowe Mountain Resort Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Stowe Mountain Resort připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 19. lis 2022 a ​​předběžným datem ukončení 16. dub 2023. Díky 116 sjezdovkám a 12 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle (800) 253-4754.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: