Skicentrum Kľačno Ceny skipasů 2022/23

Skicentrum Kľačno Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Skicentrum Kľačno? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Skicentrum Kľačno Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v
Aktualizováno: 6. 1. 2021
Dítě0-12
Dospělý
1 den6.0010.00
1 den - víkend6.0010.00
4 hodiny-9.00
Poznámka: Zľava 20 % na celodenný lístok pre obyvateľov Kľačna, skupiny nad 10 osôb, rodiny s deťmi, dôchodcov a držiteľov karty ISIC/ITIC

Důležité! Ceny byly aktuálizovány dne 06. led 2021. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Kľačno Ubytování

Skicentrum Kľačno Informace o sezónních a denních skipasech

Skicentrum Kľačno Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Skicentrum Kľačno je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Skicentrum Kľačno vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Skicentrum Kľačno Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Skicentrum Kľačno připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 06. led 2024 a ​​předběžným datem ukončení 03. bře 2024. Díky 3 sjezdovkám a 2 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle +421 903 561 258.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: