Monte Bondone Recenze

Recenze Monte Bondone

Znáte Monte Bondone? Ohodnoťte ho! Pomozte dalším lyžařům při jejich rozhodování, kam jet lyžovat. Čím víc hvězdiček, tím lepší dojem. Hodnotit můžete v několika kategoriích, např. kvalita sjezdovek, noční život, snowparky nebo vhodnost pro rodiny s dětmi. Pokud Monte Bondone neznáte, najdete zde recenze dalších lyžařů, které vám mohou pomoci při hledání toho pravého lyžařského střediska.

Recenze Monte Bondone

Celkem:
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Celkové hodnocení střediska (počet hvězdiček) neodráží prostý průměr, je zde zohledněna řada různých faktorů, včetně aktuálnosti recenzí.
Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto středisko

Všechny recenze

Nejnovější
tib
Středně velké středisko, většina tratí na sluneční straně, lidí tak akorát, sjezdovky široké. Tratě jsou většinou červené, spíše kratší, lanovky starší ale na toto středisko stačí. Ski barů a restaurací tak akorát. Hotel jsme měli hned uprostřed svahu, mimo civilizaci, takže jen lyžování a večer večírek. Na lyžování dostatečné. ale příště dáme radši opravdovou Itálii (Val Gardena, Alta Badia, Corvara).... Kompletní recenze
undefined
před 3 lety
Jiri Martis
Great location for families. Staying in the hotel Chalet is highly recommended due to the location near the slopes (50 m by walk) and the service as well. ... Kompletní recenze
před 4 lety
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ohodnoť toto středisko

Poděl se o své zkušenosti se skiareálem Monte Bondone, pomůžeš dalším lyžařům. Napiš, co se ti líbí, co se ti nelíbí, a proč.

Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Zadej celkové hodnocení
Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.