Airolo Ceny skipasů 2022/23

Airolo Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Airolo? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Airolo Sezónní skipasy

*Ceny v CHF
Platí pro:
Dítě6-12
Junior13-19
Dospělý20+
Senior
Platí pro: 2020-2021Ceny platné do: 25. 4. 2021495.00790.001,130.001,015.00
Poznámka: Preise gelten für den Schneepass Zentralschweiz, gültig in 14 Skigebieten und für über 600 Pistenkilometer.

Důležité! Ceny byly aktuálizovány dne 15. čvn 2020. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Airolo Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v CHF
Aktualizováno: 15. 6. 2020
Poznámka: In Airolo Pesciüm hängen die Preise von Anfrage und Faktoren ab wie: Saison, Datum der Buchung, Zeit und Wochentag. Die einzigen fixierten Preise sind die unserer Leventina Saison Ski Card und der Einzelfahrten. Je früher man bucht desto billiger wird es.

Důležité! Ceny byly aktuálizovány dne 15. čvn 2020. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Airolo Ubytování

Airolo Informace o sezónních a denních skipasech

Airolo Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Airolo je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Airolo vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Airolo Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Airolo připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 15. pro 2023 a ​​předběžným datem ukončení 07. dub 2024. Díky 0 sjezdovkám a 8 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle +41 (0) 91 8738040.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: