Rüschegg - Eywald Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Rüschegg - Eywald? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Rüschegg - Eywald Sezónní skipasy

*Ceny v CHF
Platí pro:
Dítě6-15
Dospělý
Platí pro: 2019-2020Ceny platné do: 19. 4. 2020222.00333.00
Poznámka: Saisonkarte Gantrisch Schneepass & Rüschegg-Eywald

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 22. lis 2019. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Rüschegg - Eywald Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v CHF
Aktualizováno: 10. 12. 2020
Dítě6-15
Dospělý
1 den24.0036.00
4 hodiny21.0031.00
Poznámka:

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 10. pro 2020. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Rüschegg - Eywald Informace o sezónních a denních skipasech

Rüschegg - Eywald Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Rüschegg - Eywald je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Rüschegg - Eywald vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Rüschegg - Eywald Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Rüschegg - Eywald připravil pro lyžařskou sezónu 2023 – 2024 s předpokládaným datem zahájení 28. pro 2024 a ​​předběžným datem ukončení 30. bře 2025. Díky 6 sjezdovkám a 2 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2023 – 2024 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle +41 (0) 31 7387070.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.