Recenze Schladming - Planai - Hochwurzen

Znáte Schladming - Planai - Hochwurzen? Ohodnoťte ho! Pomozte dalším lyžařům při jejich rozhodování, kam jet lyžovat. Čím víc hvězdiček, tím lepší dojem. Hodnotit můžete v několika kategoriích, např. kvalita sjezdovek, noční život, snowparky nebo vhodnost pro rodiny s dětmi. Pokud Schladming - Planai - Hochwurzen neznáte, najdete zde recenze dalších lyžařů, které vám mohou pomoci při hledání toho pravého lyžařského střediska.

Recenze Schladming - Planai - Hochwurzen

Celkem (3.9)
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Celkové hodnocení střediska (počet hvězdiček) neodráží prostý průměr, je zde zohledněna řada různých faktorů, včetně aktuálnosti recenzí.
Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto středisko

Všechny recenze

Nejnovější
cerny
Do této oblasti jezdím s rodinou více jak dvanáct roků.Každý rok na poslední týden lyžování.Proč na poslední, to proto, že pracuji jako vedoucí lyžařského areálu v ČR a většinou končíme provoz na konci března a na "velké" hory mohu až po ukončení sezóny.V době kdy jezdíme je téměř 100% jistota stabilního počasí a světe div se i jistota sněhu a to i po polovině dubna.Vše je v i v této "pokročilé" době v oblasti v provozu a denně vždy ráno sjezdovky upraveny.No a také je šestidenní skipas levnější ale to není až tak rozhodující ale potěší.Stejně tak ubytování je dvanáct roků na stejném penzionu (v Hausu) a nejen v zimě, do oblasti se vracíme také na letní dvoutýdenní pobyt na motorce.Také v létě využíváme k doprvaě "starou" kabinku na Hauser Kaiblink nebo na ledovec Dachstein. Úroveń veškerých služeb na vysoké úrovni (restaurace, půjčovny, lyžařské školy) a odpolední disko v roce 2018 na Alm Aréně na Hausu nemělo chybu (super počasí, perfektní hudba, obsluna na výbornou) těším se v letošním roce. Budeme od 16.4. do 23.4. Závěr - doporučuji!
Za sebe jen plusy
žádné
Anonym
Super středisko
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ohodnoť toto středisko

Poděl se o své zkušenosti se skiareálem Schladming - Planai - Hochwurzen, pomůžeš dalším lyžařům. Napiš, co se ti líbí, co se ti nelíbí, a proč.

Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Zadej celkové hodnocení
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.