Nejlépe hodnocené skiareály

Kvalita/Cena

Perfektní sjezdovky, kvalitní služby, dobré zázemí, ubytování na dosah a optimální poměr kvality a ceny. Ideální místo pro skvělou lyžařskou dovolenou na sněhu.

Štýrsko - Nejlépe hodnocená lyžařská střediska | Jaké jsou nejoblíbenější skiareály?

Uživatelé OnTheSnow hodnotí skiareály v regionu Štýrsko v mnoha kategoriích. Který skiareál je nejvhodnější pro rodiny s dětmi? Který má nejlepší sjezdovky? Kde najdete nejlepší snowparky? Ve kterém středisku je nejlepší apres-ski zábava? Naši uživatelé vám svůj názor sdělují tady – a vy můžete samozřejmě připojit ten svůj.

Naplánuj si pobyt

Skiareály - Štýrsko FAQ

Lyžařská střediska a lyžování ve ŠtýrskuŠtýrsko nabízí nejbližší "pravou" alpskou lyžovačku pro české i slovenské lyžaře. Máme na mysli velké lyžařské areály se všemi službami a atrakcemi, které k nim patří. Střediska ve Štýrsku můžeme rozdělit do dvou kategorií:Ve vzdálenosti do 200 km od česko-rakouské hranice se nacházejí malé lyžařské areály Stuhleck - Spital am Semmering, Skiarena Lammeralm, Mariazell - Bürgeralpe, Niederalp, Kaiserau nebo Veitsch. Svou bohatou sněhovou historií je proslulý i Tauplitzalm, který má ideální podmínky pro lyžování po celou zimní sezónu. Do těchto středisek směřuje hodně lyžařů zejména z jihu Čech a z Moravy na jednodenní lyžařské výlety.Druhou kategorií štýrských středisek jsou skiareály, ve kterých se vyplatí zajistit si ubytování a zůstat aspoň dva dny. Nejen kvůli tomu, že jsou o trochu vzdálenější, ale i proto, abyste si mohli naplno vychutnat všechny sjezdy, které tato střediska nabízejí. Jde o mezinárodně známé areály jako je Schladming - Planai, Hauser Kaibling nebo či Turracher Höhe. Lyžařská střediska ve Štýrsku jsou obecně velmi nakloněna rodinám s dětmi, skladba lyžařských terénů je pro ně jako stvořená. Návštěvnost rodin navíc lyžařská střediska podporují speciálními rodinnými balíčky, které často zahrnují ubytování a zlevněný nebo úplně bezplatný skipas, případně rodinné skipasy s dětmi zdarma a podobně. Skvělé zážitky ze zimní dovolené dokreslí i četné tradiční lyžařské chaty, které najdete v každém skiareálu, ale také různé termální lázně, díky kterým se Štýrsku přezdívá "Thermeland".
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.