Monínec Recenze

Recenze Monínec

Znáte Monínec? Ohodnoťte ho! Pomozte dalším lyžařům při jejich rozhodování, kam jet lyžovat. Čím víc hvězdiček, tím lepší dojem. Hodnotit můžete v několika kategoriích, např. kvalita sjezdovek, noční život, snowparky nebo vhodnost pro rodiny s dětmi. Pokud Monínec neznáte, najdete zde recenze dalších lyžařů, které vám mohou pomoci při hledání toho pravého lyžařského střediska.

Recenze Monínec

Celkem:
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Celkové hodnocení střediska (počet hvězdiček) neodráží prostý průměr, je zde zohledněna řada různých faktorů, včetně aktuálnosti recenzí.
Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Celkový dojem
Ohodnoť toto středisko

Všechny recenze

Nejnovější
Filip Macháček
Dnes jsem po 7 letech zavítal na Monínec. Jedním slovem příšerne a již nikdy více leda tak opět za 7 let a myslím,že vše bude při starém. Za prvé padal mírně sníh a fučela děla,na sedačkách lanovky byl vždy nějaký ten poprašek sněhu který nohla obsluha vleku oméct proč ale oni pouze chtějí Vaše peníze a hýbnout rukou jejím za těžko.Byl jsem se informovat u kasy proč tomu tak není.Pry by tam ten člověk musel stát. Má rada KDYŽ JSTE LÍNÍ JAK PRASATA TAK ZAKUPTE SKLOPNÉ SEDÁČKY JSOU TO MODERNÍ A NEMUSÍTE HRABAT RUKAMA. Za druhé dnes 16.1. 2017 poletoval sníh a děla jela naplno,opravdu příjemné nejen při sjezdu ale i cesta na horu. Má druhá rada NECHLUBTE SE TECHNOLOGII KTERÁ ZASNĚŽUJE I PŘI TEPLOTÁCH NAD NULOU.MYSLÍM,ŽE SNĚHU 16.1.2017 BYLO DOSTATEČNĚ TAK PROČ TO ZASNĚŽOVÁNÍ. Má třetí a poslední rada NABÍZÍTE SLUŽBY LIDEM ZA JEJICH PENÍZE TAK SE PODLE TOHO CHOVEJTE. S pozdravem Filip Macháček (nasraný lyžař) ... Kompletní recenze
ZA VŠE
před 6 lety
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ohodnoť toto středisko

Poděl se o své zkušenosti se skiareálem Monínec, pomůžeš dalším lyžařům. Napiš, co se ti líbí, co se ti nelíbí, a proč.

Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Zadej celkové hodnocení
Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.