Nejlépe hodnocené skiareály

Kvalita/Cena

Perfektní sjezdovky, kvalitní služby, dobré zázemí, ubytování na dosah a optimální poměr kvality a ceny. Ideální místo pro skvělou lyžařskou dovolenou na sněhu.

Střední Norsko - Nejlépe hodnocená lyžařská střediska | Jaké jsou nejoblíbenější skiareály?

Uživatelé OnTheSnow hodnotí skiareály v regionu Střední Norsko v mnoha kategoriích. Který skiareál je nejvhodnější pro rodiny s dětmi? Který má nejlepší sjezdovky? Kde najdete nejlepší snowparky? Ve kterém středisku je nejlepší apres-ski zábava? Naši uživatelé vám svůj názor sdělují tady – a vy můžete samozřejmě připojit ten svůj.

Naplánuj si pobyt

Skiareály - Střední Norsko FAQ

Centrální Norsko se dělí na dvě části: Nord-Trøndelag a Sør-Trøndelag. Tyto dvě části Norska jsou pro místní zemědělství nejdůležitější. Město Trondheim se nachází v srdci Norska a je třetím největším norským městem. Je to překrásné město plné zeleně, moderních budov stojících hned vedle malebných dřevěných chaloupek.Za těmtito širými kraji, ležícími u švédské hranice, se rozléhají náhorní plošiny a majestátní pohoří. Severní část pobřeží je poseta malými i velkými ostrovy a moře je zde poměrně bouřlivé. Jižněji leží ostrovy Frøya a Hitra, které jsou s hlavním ostrovem propojeny tunely. Nachází se zde i několik řek plných lososů, například známá Namsen.
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.