Stari Vrh nad Skofja Loka Ceny skipasů 2022/23

Stari Vrh nad Skofja Loka Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Stari Vrh nad Skofja Loka? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Stari Vrh nad Skofja Loka Sezónní skipasy

*Ceny v
Platí pro:DítěJuniorDospělýSenior
Platí pro: 2021-2022Ceny platné do: 10. 4. 2022313.00373.00451.00373.00
Poznámka: SEASONAL D+N

Důležité! Poslední aktualizace cen 22. srp 2022. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Stari Vrh nad Skofja Loka Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v US$
NázvuAktualizováno: 24. 10. 2016
Poznámka:

Důležité! Poslední aktualizace cen 24. říj 2016. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si dovolenou

Stari Vrh nad Skofja Loka Ubytování

Stari Vrh nad Skofja Loka Informace o sezónních a denních skipasech

Stari Vrh nad Skofja Loka Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Stari Vrh nad Skofja Loka je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Stari Vrh nad Skofja Loka vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Stari Vrh nad Skofja Loka Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Stari Vrh nad Skofja Loka připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 16. pro 2022 a ​​předběžným datem ukončení 19. bře 2023. Díky 7 sjezdovkám a 6 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle 386 4 518 81 36.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: