Stari Vrh nad Skofja Loka Ceny skipasů 2023/24

Stari Vrh nad Skofja Loka Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Stari Vrh nad Skofja Loka? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Stari Vrh nad Skofja Loka Sezónní skipasy

*Ceny v
Platí pro:
Dítě
Junior
Dospělý
Senior
Platí pro: 2021-2022Ceny platné do: 10. 4. 2022313.00373.00451.00373.00
Poznámka: SEASONAL D+N

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 22. srp 2022. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Stari Vrh nad Skofja Loka Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v US$
Aktualizováno: 24. 10. 2016
Poznámka:

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 24. říj 2016. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Stari Vrh nad Skofja Loka Informace o sezónních a denních skipasech

Stari Vrh nad Skofja Loka Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Stari Vrh nad Skofja Loka je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Stari Vrh nad Skofja Loka vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Stari Vrh nad Skofja Loka Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Stari Vrh nad Skofja Loka připravil pro lyžařskou sezónu 2023 – 2024 s předpokládaným datem zahájení 19. led 2024 a ​​předběžným datem ukončení 10. bře 2024. Díky 7 sjezdovkám a 6 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2023 – 2024 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle 386 4 518 81 36.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.