Szczyrk - Skrzyczne / COS Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Szczyrk - Skrzyczne / COS? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Szczyrk - Skrzyczne / COS Sezónní skipasy

*Ceny v PLN
Platí pro:
Dítě
Junior
Dospělý
Platí pro: 2022-2023Ceny platné do: 30. 9. 2022369.00419.00419.00
Poznámka: Gopass Smart Season Pass - obowiązuje w ośrodkach Jasna, Tatrzańska Łomnica, Jezioro Szczyrbskie i Szczyrk (Beskid Sport Arena, COS - Skrzyczne, Szczyrkowski).

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 08. zář 2022. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Szczyrk - Skrzyczne / COS Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v PLN
Aktualizováno: 10. 12. 2020
Dítě6-11
Dospělý18-59
Senior60+
4 hodiny64.0090.0072.00
Poznámka: Karnet 4-godzinny ważny tylko w ośrodku Skrzyczne COS. Skipassy całodniowe i wielodniowe ważne także w Szczyrk Mountain Resort dostępne na www.gopass.pl

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 10. pro 2020. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Szczyrk - Skrzyczne / COS Informace o sezónních a denních skipasech

Szczyrk - Skrzyczne / COS Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Szczyrk - Skrzyczne / COS je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Szczyrk - Skrzyczne / COS vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Szczyrk - Skrzyczne / COS Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Szczyrk - Skrzyczne / COS připravil pro lyžařskou sezónu 2023 – 2024 s předpokládaným datem zahájení 04. led 2025 a ​​předběžným datem ukončení 23. úno 2025. Díky 6 sjezdovkám a 4 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2023 – 2024 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle +48 33 817 86 20.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.