Istebna Złoty Groń Recenze

Recenze Istebna Złoty Groń

Znáte Istebna Złoty Groń? Ohodnoťte ho! Pomozte dalším lyžařům při jejich rozhodování, kam jet lyžovat. Čím víc hvězdiček, tím lepší dojem. Hodnotit můžete v několika kategoriích, např. kvalita sjezdovek, noční život, snowparky nebo vhodnost pro rodiny s dětmi. Pokud Istebna Złoty Groń neznáte, najdete zde recenze dalších lyžařů, které vám mohou pomoci při hledání toho pravého lyžařského střediska.

Recenze Istebna Złoty Groń

Celkem (3.8)
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Celkové hodnocení střediska (počet hvězdiček) neodráží prostý průměr, je zde zohledněna řada různých faktorů, včetně aktuálnosti recenzí.
Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto středisko

Všechny recenze

Nejnovější
Michal Rákos
Jezdíme na Groň druhým rokem a zdejší lyžování se líbí hlavně dětem.Šestisedačka je fajn,i větší množství lidí,pokud nejezdí po jednom,zvládne . Kopec není náročný,zalyžuje si i začátečník,sveze se i zdatný lyžař.Já jsem asi něco mezi a zalyžuju si slušně.V polských Beskydech je hodně areálů se sedačkovou lanovkou.Dojezd autem je solidní.Z Bohumína 73 km asi za 75 minut,jenom za Bukovcem jsou v kopci dvě ostré zatáčky,loni jsem musel nasadit řerězy abych vyjel.Letos zatím bez problémů.Ceny solidní.Můžu doporučit,Od 8 hod.do 10-11 hodin je to nejlepší,méně lidí.... Kompletní recenze
Kapacita lanovky,profil sjezdo...
nevím
před 6 lety
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ohodnoť toto středisko

Poděl se o své zkušenosti se skiareálem Istebna Złoty Groń, pomůžeš dalším lyžařům. Napiš, co se ti líbí, co se ti nelíbí, a proč.

Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Zadej celkové hodnocení
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.