Čeština

SkiResort Černá hora - Pec Lyžařská střediska

Lyžařská střediska a lyžování ve SkiResortu Černá hora - PecSkiResort ČERNÁ HORA - PEC je největší lyžařská oblast v Česku, kde je možné lyžovat na 44 km sjezdovek a lyžařských cest na jeden společný skipas.

SkiResort tvoří 5 navzájem propojených lyžařských středisek: Černá hora (Janské Lázně), Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Velká Úpa a Svoboda nad Úpou. Každý z areálů má jiný charakter a odlišnou náročnost sjezdovek. Kromě nejdelších, až tříkilometrových sjezdovek se zde nacházejí i dětské LIVE parky - lokality se zázemím pro malé lyžaře, nebo atraktivní zábavné tratě Funline s klopenými zatáčkami a tunelem, nebo tratě s časomírou pro obří slalom a sjezd.

V této lyžařské oblasti fungují oficiální služby s garancí kvality pod hlavičkou SkiResort LIVE - lyžařské školy, půjčovny, ski servis i sportovní obchod. LIVE parky s posuvnými pásy a dětskými vleky pro komfortnější výuku dětí se nacházejí ve 4 z 5 areálů.

SkiResort Černá hora - Pec jako jediná lyžařská oblast v Česku nabízí unikátní lyžařské propojení dvou největších areálů - Černé hory (Janské Lázně) a Pece pod Sněžkou na lyžích a pomocí roleb SkiTour s možností návratu do Janských Lázní, či Černého Dolu rychlým skibusem SkiTour Express. Večerní lyžování na osvětlených sjezdovkách nabízí 4 z 5 středisek.
0
středisek s víc než 20 cm nového sněhu