Sella Nevea - Kanin, Ski Area 3 Confini

Ski Area 3 Confini Nejlépe hodnocené skiareály

Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ski Area 3 Confini Nejlépe hodnocené skiareály

Kvalita/Cena

Perfektní sjezdovky, kvalitní služby, dobré zázemí, ubytování na dosah a optimální poměr kvality a ceny. Ideální místo pro skvělou lyžařskou dovolenou na sněhu.

- Nejlépe hodnocená lyžařská střediska | Jaké jsou nejoblíbenější skiareály?

Uživatelé OnTheSnow hodnotí skiareály v regionu v mnoha kategoriích. Který skiareál je nejvhodnější pro rodiny s dětmi? Který má nejlepší sjezdovky? Kde najdete nejlepší snowparky? Ve kterém středisku je nejlepší apres-ski zábava? Naši uživatelé vám svůj názor sdělují tady – a vy můžete samozřejmě připojit ten svůj.

Skiareály - Ski Area 3 Confini FAQ

Ski Area 3 Confini se rozkládá ve třech zemích a zahrnuje 6 lyžařských středisek. Tato střediska jsou velmi blízko u sebe a jsou propojena, takže tvoří jeden celek. Každé z nich má vlastní osobitý charakter, což Vám přinese dovolenou plnou zážitků. Centrum této oblasti je tvořeno třemi středisky Sella Nevea-Bovec a Tarvisio, v nichž si vystačíte s jedním skipasem. Pokud si zakoupíte regionální skipas, získáte přístup do všech středisek. Zaměstnanci Promotur, společnosti, která spravuje místní sjezdovky, Vám rádi poskytnou informace o všech skipasech, které je možno v této oblasti zakoupit. Dokonce můžete navštívit nedaleké sjezdovky oblasti Friuli Venezia Giulia, a to při zakoupení skipasu do oblastí Sella Nevea-Bovec nebo Tarvisio.
Copyright © 1995-2022 Mountain News Corporation. Všechna práva vyhrazena.