Nejlépe hodnocené skiareály

Kvalita/Cena

Perfektní sjezdovky, kvalitní služby, dobré zázemí, ubytování na dosah a optimální poměr kvality a ceny. Ideální místo pro skvělou lyžařskou dovolenou na sněhu.

Severní Norsko - Nejlépe hodnocená lyžařská střediska | Jaké jsou nejoblíbenější skiareály?

Uživatelé OnTheSnow hodnotí skiareály v regionu Severní Norsko v mnoha kategoriích. Který skiareál je nejvhodnější pro rodiny s dětmi? Který má nejlepší sjezdovky? Kde najdete nejlepší snowparky? Ve kterém středisku je nejlepší apres-ski zábava? Naši uživatelé vám svůj názor sdělují tady – a vy můžete samozřejmě připojit ten svůj.

Naplánuj si pobyt

Skiareály - Severní Norsko FAQ

Severní Norsko zahrnuje kraje Nordland, Troms a Finnmark. Je to země půlnočního slunce a polární záře. I když letní noci mohou být extrémně chladné, krása arktických světel zahřeje za každého počasí. Věčný den způsobuje, že místní jednoduše zapomínají na spánek a raději se věnují přátelským návštěvám.Na druhé straně, uprostřed zimy západ slunce vystřídá ranní svítání dřív než se stihne změnit v denní světlo. Tehdy je možné pozorovat polární záři přetínající oblohu v kaskádových plamenech a světlech až téměř 20 hodin ze dne. Odhlédneme-li od lyžařské sezóny, je to právě dechberoucí hra světel, která fascinuje návštěvníky tohoto regionu a mění severní Norsko na velmi vzrušující místo.(Zdroj: www.visitnorway.com)
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.