Bessans Historie sněžení Kolik sněhu napadlo ve skiareálu Bessans tuhle zimu a za posledních 10 lyžařských sezón? Výška sněhu ve středisku Bessans v průměru dosahuje . Během 42 dní v roce, kdy ve středisku sněžilo, napadlo 313cm nového sněhu, nejsilnější sněžení přineslo 66cm prašanu. Uvedené hodnoty jsou průměrem za posledních 10 let a pocházejí od provozovatelů střediska.
Průměrné množství sněhu měsíčně - Bessans Kolik sněhu napadlo Dny, kdy sněžilo Průměrná výška sněhu Max. výška sněhu Největší sněžení listopad 46cm 8 dny 20cm 75cm 63cm prosinec 84cm 9 dny 43cm 108cm 55cm leden 77cm 10 dny 64cm 774cm 60cm únor 64cm 9 dny 81cm 150cm 42cm březen 53cm 9 dny 82cm 162cm 66cm duben 23cm 3 dny 61cm 155cm 35cm
listopad
Kolik sněhu napadlo 46cm
Dny, kdy sněžilo 8 dny
Průměrná výška sněhu 20cm
Max. výška sněhu 75cm
Největší sněžení 63cm prosinec
Kolik sněhu napadlo 84cm
Dny, kdy sněžilo 9 dny
Průměrná výška sněhu 43cm
Max. výška sněhu 108cm
Největší sněžení 55cm leden
Kolik sněhu napadlo 77cm
Dny, kdy sněžilo 10 dny
Průměrná výška sněhu 64cm
Max. výška sněhu 774cm
Největší sněžení 60cm únor
Kolik sněhu napadlo 64cm
Dny, kdy sněžilo 9 dny
Průměrná výška sněhu 81cm
Max. výška sněhu 150cm
Největší sněžení 42cm březen
Kolik sněhu napadlo 53cm
Dny, kdy sněžilo 9 dny
Průměrná výška sněhu 82cm
Max. výška sněhu 162cm
Největší sněžení 66cm duben
Kolik sněhu napadlo 23cm
Dny, kdy sněžilo 3 dny
Průměrná výška sněhu 61cm
Max. výška sněhu 155cm
Největší sněžení 35cm Průměrné množství sněhu ročně - Bessans Kolik sněhu napadlo Dny, kdy sněžilo Průměrná výška sněhu Max. výška sněhu Největší sněžení 2012 — 2013 563cm 66 dny 95cm 133cm 63cm 2013 — 2014 354cm 48 dny 66cm 125cm 29cm 2014 — 2015 267cm 46 dny 37cm 89cm 40cm 2015 — 2016 393cm 50 dny 75cm 135cm 42cm 2016 — 2017 188cm 22 dny 38cm 98cm 25cm 2017 — 2018 421cm 40 dny 118cm 162cm 60cm 2018 — 2019 258cm 38 dny 43cm 80cm 28cm 2019 — 2020 449cm 50 dny 72cm 774cm 36cm 2020 — 2021 207cm 30 dny 62cm 98cm 30cm 2021 — 2022 326cm 40 dny 57cm 102cm 28cm 2022 — 2023 228cm 44 dny 42cm 81cm 21cm 2023 — 2024 372cm 52 dny 58cm 155cm 66cm 2024 — 2025 101cm 19 dny 63cm 90cm 26cm 2025 — K dnešku 253cm 32 dny 69cm 150cm 37cm Průměr 313cm 42 dny 65cm 163cm 38cm
2012 — 2013
Kolik sněhu napadlo 563cm
Dny, kdy sněžilo 66 dny
Průměrná výška sněhu 95cm
Max. výška sněhu 133cm
Největší sněžení 63cm 2013 — 2014
Kolik sněhu napadlo 354cm
Dny, kdy sněžilo 48 dny
Průměrná výška sněhu 66cm
Max. výška sněhu 125cm
Největší sněžení 29cm 2014 — 2015
Kolik sněhu napadlo 267cm
Dny, kdy sněžilo 46 dny
Průměrná výška sněhu 37cm
Max. výška sněhu 89cm
Největší sněžení 40cm 2015 — 2016
Kolik sněhu napadlo 393cm
Dny, kdy sněžilo 50 dny
Průměrná výška sněhu 75cm
Max. výška sněhu 135cm
Největší sněžení 42cm 2016 — 2017
Kolik sněhu napadlo 188cm
Dny, kdy sněžilo 22 dny
Průměrná výška sněhu 38cm
Max. výška sněhu 98cm
Největší sněžení 25cm 2017 — 2018
Kolik sněhu napadlo 421cm
Dny, kdy sněžilo 40 dny
Průměrná výška sněhu 118cm
Max. výška sněhu 162cm
Největší sněžení 60cm 2018 — 2019
Kolik sněhu napadlo 258cm
Dny, kdy sněžilo 38 dny
Průměrná výška sněhu 43cm
Max. výška sněhu 80cm
Největší sněžení 28cm 2019 — 2020
Kolik sněhu napadlo 449cm
Dny, kdy sněžilo 50 dny
Průměrná výška sněhu 72cm
Max. výška sněhu 774cm
Největší sněžení 36cm 2020 — 2021
Kolik sněhu napadlo 207cm
Dny, kdy sněžilo 30 dny
Průměrná výška sněhu 62cm
Max. výška sněhu 98cm
Největší sněžení 30cm 2021 — 2022
Kolik sněhu napadlo 326cm
Dny, kdy sněžilo 40 dny
Průměrná výška sněhu 57cm
Max. výška sněhu 102cm
Největší sněžení 28cm 2022 — 2023
Kolik sněhu napadlo 228cm
Dny, kdy sněžilo 44 dny
Průměrná výška sněhu 42cm
Max. výška sněhu 81cm
Největší sněžení 21cm 2023 — 2024
Kolik sněhu napadlo 372cm
Dny, kdy sněžilo 52 dny
Průměrná výška sněhu 58cm
Max. výška sněhu 155cm
Největší sněžení 66cm 2024 — 2025
Kolik sněhu napadlo 101cm
Dny, kdy sněžilo 19 dny
Průměrná výška sněhu 63cm
Max. výška sněhu 90cm
Největší sněžení 26cm 2025 — K dnešku
Kolik sněhu napadlo 253cm
Dny, kdy sněžilo 32 dny
Průměrná výška sněhu 69cm
Max. výška sněhu 150cm
Největší sněžení 37cm Průměr
Kolik sněhu napadlo 313cm
Dny, kdy sněžilo 42 dny
Průměrná výška sněhu 65cm
Max. výška sněhu 163cm
Největší sněžení 38cm Jak si sníh ve středisku Bessans stojí ve srovnání s předchozími sezónami? Trendy sněhových podmínek ve středisku Bessans?
Naplánuj si pobyt