Unterstmatt Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Unterstmatt? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Unterstmatt Sezónní skipasy

*Ceny v
Platí pro:
Dospělý
Platí pro: 2023-2024Ceny platné do: 7. 4. 2024250.00
Poznámka:

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 05. pro 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Unterstmatt Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v
Aktualizováno: 5. 12. 2023
Dítě0-12
Dospělý
1 den22.0028.00
1 den - víkend22.0028.00
4 hodiny16.0021.50
Poznámka:

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 05. pro 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Unterstmatt Informace o sezónních a denních skipasech

Unterstmatt Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Unterstmatt je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Unterstmatt vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Unterstmatt Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Unterstmatt připravil pro lyžařskou sezónu 2023 – 2024 s předpokládaným datem zahájení 01. pro 2023 a ​​předběžným datem ukončení 17. bře 2024. Díky 7 sjezdovkám a 4 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2023 – 2024 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle +49 (0) 7226 9199 0.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.