Rauris Historie sněžení Kolik sněhu napadlo ve skiareálu Rauris tuhle zimu a za posledních 10 lyžařských sezón? Výška sněhu ve středisku Rauris v průměru dosahuje . Během 9 dní v roce, kdy ve středisku sněžilo, napadlo 162cm nového sněhu, nejsilnější sněžení přineslo 100cm prašanu. Uvedené hodnoty jsou průměrem za posledních 10 let a pocházejí od provozovatelů střediska.
Průměrné množství sněhu měsíčně - Rauris Kolik sněhu napadlo Dny, kdy sněžilo Průměrná výška sněhu Max. výška sněhu Největší sněžení listopad 8cm 1 den 5cm 5cm 50cm prosinec 29cm 1 den 31cm 65cm 60cm leden 64cm 4 dny 38cm 80cm 80cm únor 50cm 2 dny 45cm 80cm 100cm březen 26cm 2 dny 34cm 70cm 50cm duben 2cm 0 dny 28cm 60cm 10cm
listopad
Kolik sněhu napadlo 8cm
Dny, kdy sněžilo 1 den
Průměrná výška sněhu 5cm
Max. výška sněhu 5cm
Největší sněžení 50cm prosinec
Kolik sněhu napadlo 29cm
Dny, kdy sněžilo 1 den
Průměrná výška sněhu 31cm
Max. výška sněhu 65cm
Největší sněžení 60cm leden
Kolik sněhu napadlo 64cm
Dny, kdy sněžilo 4 dny
Průměrná výška sněhu 38cm
Max. výška sněhu 80cm
Největší sněžení 80cm únor
Kolik sněhu napadlo 50cm
Dny, kdy sněžilo 2 dny
Průměrná výška sněhu 45cm
Max. výška sněhu 80cm
Největší sněžení 100cm březen
Kolik sněhu napadlo 26cm
Dny, kdy sněžilo 2 dny
Průměrná výška sněhu 34cm
Max. výška sněhu 70cm
Největší sněžení 50cm duben
Kolik sněhu napadlo 2cm
Dny, kdy sněžilo 0 dny
Průměrná výška sněhu 28cm
Max. výška sněhu 60cm
Největší sněžení 10cm Průměrné množství sněhu ročně - Rauris Kolik sněhu napadlo Dny, kdy sněžilo Průměrná výška sněhu Max. výška sněhu Největší sněžení 2012 — 2013 105cm 9 dny 34cm 45cm 25cm 2013 — 2014 50cm 1 den 24cm 25cm 50cm 2014 — 2015 170cm 7 dny 13cm 40cm 40cm 2015 — 2016 105cm 5 dny 26cm 45cm 30cm 2016 — 2017 15cm 1 den 34cm 70cm 15cm 2017 — 2018 220cm 8 dny 30cm 80cm 70cm 2018 — 2019 320cm 16 dny 44cm 80cm 80cm 2019 — 2020 310cm 18 dny 49cm 60cm 50cm 2020 — 2021 65cm 6 dny 49cm 55cm 20cm 2021 — 2022 240cm 15 dny 44cm 60cm 50cm 2022 — 2023 230cm 13 dny 50cm 70cm 50cm 2023 — 2024 295cm 14 dny 27cm 70cm 100cm 2024 — 2025 65cm 4 dny 48cm 60cm 20cm 2025 — K dnešku 73cm 8 dny 53cm 60cm 30cm Průměr 162cm 9 dny 38cm 59cm 45cm
2012 — 2013
Kolik sněhu napadlo 105cm
Dny, kdy sněžilo 9 dny
Průměrná výška sněhu 34cm
Max. výška sněhu 45cm
Největší sněžení 25cm 2013 — 2014
Kolik sněhu napadlo 50cm
Dny, kdy sněžilo 1 den
Průměrná výška sněhu 24cm
Max. výška sněhu 25cm
Největší sněžení 50cm 2014 — 2015
Kolik sněhu napadlo 170cm
Dny, kdy sněžilo 7 dny
Průměrná výška sněhu 13cm
Max. výška sněhu 40cm
Největší sněžení 40cm 2015 — 2016
Kolik sněhu napadlo 105cm
Dny, kdy sněžilo 5 dny
Průměrná výška sněhu 26cm
Max. výška sněhu 45cm
Největší sněžení 30cm 2016 — 2017
Kolik sněhu napadlo 15cm
Dny, kdy sněžilo 1 den
Průměrná výška sněhu 34cm
Max. výška sněhu 70cm
Největší sněžení 15cm 2017 — 2018
Kolik sněhu napadlo 220cm
Dny, kdy sněžilo 8 dny
Průměrná výška sněhu 30cm
Max. výška sněhu 80cm
Největší sněžení 70cm 2018 — 2019
Kolik sněhu napadlo 320cm
Dny, kdy sněžilo 16 dny
Průměrná výška sněhu 44cm
Max. výška sněhu 80cm
Největší sněžení 80cm 2019 — 2020
Kolik sněhu napadlo 310cm
Dny, kdy sněžilo 18 dny
Průměrná výška sněhu 49cm
Max. výška sněhu 60cm
Největší sněžení 50cm 2020 — 2021
Kolik sněhu napadlo 65cm
Dny, kdy sněžilo 6 dny
Průměrná výška sněhu 49cm
Max. výška sněhu 55cm
Největší sněžení 20cm 2021 — 2022
Kolik sněhu napadlo 240cm
Dny, kdy sněžilo 15 dny
Průměrná výška sněhu 44cm
Max. výška sněhu 60cm
Největší sněžení 50cm 2022 — 2023
Kolik sněhu napadlo 230cm
Dny, kdy sněžilo 13 dny
Průměrná výška sněhu 50cm
Max. výška sněhu 70cm
Největší sněžení 50cm 2023 — 2024
Kolik sněhu napadlo 295cm
Dny, kdy sněžilo 14 dny
Průměrná výška sněhu 27cm
Max. výška sněhu 70cm
Největší sněžení 100cm 2024 — 2025
Kolik sněhu napadlo 65cm
Dny, kdy sněžilo 4 dny
Průměrná výška sněhu 48cm
Max. výška sněhu 60cm
Největší sněžení 20cm 2025 — K dnešku
Kolik sněhu napadlo 73cm
Dny, kdy sněžilo 8 dny
Průměrná výška sněhu 53cm
Max. výška sněhu 60cm
Největší sněžení 30cm Průměr
Kolik sněhu napadlo 162cm
Dny, kdy sněžilo 9 dny
Průměrná výška sněhu 38cm
Max. výška sněhu 59cm
Největší sněžení 45cm Jak si sníh ve středisku Rauris stojí ve srovnání s předchozími sezónami? Trendy sněhových podmínek ve středisku Rauris?
Naplánuj si pobyt