Ski centrum Kálnica Ceny skipasů 2022/23

Ski centrum Kálnica Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Ski centrum Kálnica? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Ski centrum Kálnica Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v
Aktualizováno: 15. 2. 2019
Dítě
Dospělý
Senior60+
1 den13.0015.007.50
1 den - víkend13.0015.007.50
4 hodiny10.0012.006.00
Poznámka: VSTUPNÉ ZA: 1,- € - Deti do 6 rokov a deti a mládež z detských domovov Z Ľ A V A 5 0 % : - ZŤP s preukazom - občania Kálnice - žiaci základných a stredných škôl v skupinách nad 10 osôb s pedagogickým dozorom Detský lístok: deti do vyšky 140 cm

Důležité! Ceny byly aktuálizovány dne 15. úno 2019. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Kálnica Ubytování

Ski centrum Kálnica Informace o sezónních a denních skipasech

Ski centrum Kálnica Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Ski centrum Kálnica je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Ski centrum Kálnica vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Ski centrum Kálnica Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Ski centrum Kálnica připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 30. pro 2023 a ​​předběžným datem ukončení 28. úno 2024. Díky 1 sjezdovkám a 1 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle +421 32 779 80 03.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: