Nejlépe hodnocené skiareály

Kvalita/Cena

Perfektní sjezdovky, kvalitní služby, dobré zázemí, ubytování na dosah a optimální poměr kvality a ceny. Ideální místo pro skvělou lyžařskou dovolenou na sněhu.

Považí - Nejlépe hodnocená lyžařská střediska | Jaké jsou nejoblíbenější skiareály?

Uživatelé OnTheSnow hodnotí skiareály v regionu Považí v mnoha kategoriích. Který skiareál je nejvhodnější pro rodiny s dětmi? Který má nejlepší sjezdovky? Kde najdete nejlepší snowparky? Ve kterém středisku je nejlepší apres-ski zábava? Naši uživatelé vám svůj názor sdělují tady – a vy můžete samozřejmě připojit ten svůj.

Naplánuj si pobyt

Skiareály - Považí FAQ

Lyžařská střediska a lyžování na Považí

Považí nabízí několik menších lyžařských středisek, která jsou vybavena lyžařskými vleky a technickým zasněžováním. V oblasti Dolního Považí se nacházejí střediska Kálnica (u Nového Mesta nad Váhem), Ski Land Stará Myjava (u Myjavy) a Bezovec (u Piešťan). Tato střediska zároveň patří k nejjižněji položeným slovenským skiareálům.

V oblasti Horního Považí, kam zasahují Javorníky, se nachází například střediska Ski Čertov v Lazech pod Makytou - snadno dostupné i z České republiky nebo Ski Podjavorník v Papradnu.

Pro české lyžaře je obzvlášť zajímavá Kohútka, která leží přímo na státní hranici s Českou republikou, a má tak příjezdovou cestu jak ze slovenské, tak z české strany.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.