Orava, Meander Skipark Oravice

Recenze Oravice

Znáte Oravice? Ohodnoťte ho! Pomozte dalším lyžařům při jejich rozhodování, kam jet lyžovat. Čím víc hvězdiček, tím lepší dojem. Hodnotit můžete v několika kategoriích, např. kvalita sjezdovek, noční život, snowparky nebo vhodnost pro rodiny s dětmi. Pokud Oravice neznáte, najdete zde recenze dalších lyžařů, které vám mohou pomoci při hledání toho pravého lyžařského střediska.

Recenze Oravice

Celkem (3.1)
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Celkové hodnocení střediska (počet hvězdiček) neodráží prostý průměr, je zde zohledněna řada různých faktorů, včetně aktuálnosti recenzí.
Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto středisko

Všechny recenze

Nejnovější
Tomáš Uherek
Skipark je ve velmi hezkém místě a úpřimně není mnoho věcí, které by byly nějak špatné. Jen dvě věci mne osobně dost naštvaly. Čtyřhodinová permanentka je až od 10.30hod. a dvouhodinová až od 11.30hod. To znamená, když příjdete ráno a chcete si zalyžovat jen na dvě hoďky, třeba před odjezdem, můžete začíz až od půl dvanácté, nebo si koupíte celodenku, kterou nemůžete nikomu předat, ani rodině, snímají vás kamery a jestli si vemete jinou permanentku, ryskujete, že vám ji zabaví. Jedna jízda se nevyplatí, takže jste v pasti. Ceny jako v Alpách, ale služby katastrofa. Na dotaz mi paní pokladní suše odpověděla "je to trapné, ale je to tak" Jestli chce někdo za jednu jízdu 7 euro a za svařák 3,3 eura Mohl by něco pro lidi udělat navíc, nebo je to něco navíc?????
místo, vlek, dostupnost
služby
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ohodnoť toto středisko

Poděl se o své zkušenosti se skiareálem Oravice, pomůžeš dalším lyžařům. Napiš, co se ti líbí, co se ti nelíbí, a proč.

Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Zadej celkové hodnocení
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.