Snow Trails Ceny skipasů 2022/23

Snow Trails Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Snow Trails? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Snow Trails Sezónní skipasy

*Ceny v US$
Platí pro:
Dítě0-5
Junior6-12
Dospělý13-69
Senior70+
Platí pro: 2022-2023Ceny platné do: 30. 4. 20230.00350.00495.00210.00
Poznámka: GOLD PASSES: All Gold Season Passes Receive Unlimited Lift & Slope Access Any-Day, Any-Time. Gold Passholders simply wear Pass card and go Straight-to-the-Slopes! Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Důležité! Ceny byly aktuálizovány dne 26. srp 2022. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Snow Trails Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v US$
Aktualizováno: 27. 11. 2018
Junior6-12
Dospělý13+
1 den31.0041.00
1 den - víkend42.0052.00
Poznámka: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Důležité! Ceny byly aktuálizovány dne 27. lis 2018. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Snow Trails Ubytování

Snow Trails Informace o sezónních a denních skipasech

Snow Trails Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Snow Trails je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Snow Trails vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Snow Trails Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Snow Trails připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 18. pro 2022 a ​​předběžným datem ukončení 12. bře 2023. Díky 19 sjezdovkám a 9 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle (800) OHIO-SKI.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: