Turoa Ceny skipasů 2022/23

Turoa Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Turoa? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Turoa Sezónní skipasy

*Ceny v NZD
Platí pro:
Dítě0-4
Junior5-17
Dospělý18-64
Senior65+
Platí pro: 2022-2023Ceny platné do: 31. 10. 20230.00299.00599.00299.00
Poznámka: Prices indicated are for the Anytime Season Pass. Visit resort website for more options, updated pass pricing, and pre season specials.

Důležité! Ceny byly aktuálizovány dne 11. kvě 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Turoa Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v NZD
Aktualizováno: 11. 5. 2023
Poznámka: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Důležité! Ceny byly aktuálizovány dne 11. kvě 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Turoa Ubytování

Turoa Informace o sezónních a denních skipasech

Turoa Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Turoa je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Turoa vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Turoa Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Turoa připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 15. čvc 2023 a ​​předběžným datem ukončení 01. říj 2023. Díky 43 sjezdovkám a 9 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle 64-03-385-8456.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: