Nový Zéland, Tukino Skifield

Tukino Skifield Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Tukino Skifield? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Tukino Skifield Sezónní skipasy

*Ceny v NZD
Platí pro:
Dítě
Junior
Dospělý
Platí pro: 2022-2023Ceny platné do: 31. 5. 2023200.00350.00500.00
Poznámka: Pricing indicated are special earlybird rates for non-members. Standard season pricing are $50 more across the board. Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 04. kvě 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Tukino Skifield Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v NZD
Aktualizováno: 4. 5. 2023
Dítě
Junior
Dospělý
1 den50.0075.0090.00
1 den - víkend35.00-65.00
4 hodiny35.0055.0065.00
Poznámka: Pricing indicated are for non-members. Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 04. kvě 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Tukino Skifield Informace o sezónních a denních skipasech

Tukino Skifield Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Tukino Skifield je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Tukino Skifield vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Tukino Skifield Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Tukino Skifield připravil pro lyžařskou sezónu 2023 – 2024 s předpokládaným datem zahájení 27. čvc 2024 a ​​předběžným datem ukončení 15. zář 2024. Díky 20 sjezdovkám a 3 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2023 – 2024 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle 64 7 377 0807.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.