Craigieburn Valley Ski Area Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Craigieburn Valley Ski Area? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Craigieburn Valley Ski Area Sezónní skipasy

*Ceny v NZD
Platí pro:
Junior13-17
Dospělý
Platí pro: 2018-2019Ceny platné do: 31. 10. 2018150.00400.00
Poznámka: Our standard membership tier, ordinary members receive discounts on tow passes and accommodation, as well as the benefits of a social membership. Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 19. čvc 2022. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Craigieburn Valley Ski Area Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v NZD
Aktualizováno: 12. 5. 2023
Dítě0-13
Junior13-18
Dospělý18-70
Senior70+
1 den0.0035.0099.000.00
1 den - víkend0.0035.0099.000.00
Poznámka: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing. Prices indicated are for the non-members. For the latest pricing and other options, click/tap Purchase.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 12. kvě 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Craigieburn Valley Ski Area Informace o sezónních a denních skipasech

Craigieburn Valley Ski Area Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Craigieburn Valley Ski Area je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Craigieburn Valley Ski Area vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Craigieburn Valley Ski Area Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Craigieburn Valley Ski Area připravil pro lyžařskou sezónu 2023 – 2024 s předpokládaným datem zahájení 17. čvc 2024 a ​​předběžným datem ukončení 06. říj 2024. Díky 25 sjezdovkám a 3 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2023 – 2024 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle 64-03-318-8711.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.