Mount Sunapee Ceny skipasů 2022/23

Mount Sunapee Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Mount Sunapee? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Mount Sunapee Sezónní skipasy

*Ceny v US$
Platí pro:Dítě5-12Dospělý13+
Platí pro: 2022-2023Ceny platné do: 5. 9. 2022439.00859.00
Poznámka: Pricing shown is for the full Epic Pass. Visit ski resort website for most up to date season pass pricing and to buy a season pass.

Důležité! Poslední aktualizace cen 25. srp 2022. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Mount Sunapee Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v US$
NázvuAktualizováno: 9. 5. 2019
Poznámka: Visit ski resort website for the latest lift ticket pricing: https://www.mountsunapee.com/mtsunapeewinter/rates/lifttickets.asp

Důležité! Poslední aktualizace cen 09. kvě 2019. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si dovolenou

Mount Sunapee Ubytování

Mount Sunapee Informace o sezónních a denních skipasech

Mount Sunapee Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Mount Sunapee je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Mount Sunapee vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Mount Sunapee Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Mount Sunapee připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 23. lis 2022 a ​​předběžným datem ukončení 09. dub 2023. Díky 67 sjezdovkám a 8 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle (603) 763-3500.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: