Loon Mountain Ceny skipasů 2022/23

Loon Mountain Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Loon Mountain? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Loon Mountain Sezónní skipasy

*Ceny v US$
Platí pro:
Dítě0-5
Junior6-18
Dospělý19-64
Senior65-79
Platí pro: 2022-2023Ceny platné do: 30. 4. 202330.00829.001,329.00989.00
Poznámka: Gold New England Pass prices shown. Gold Pass gives you unlimited access to Loon, Sunday River and Sugarloaf resorts all winter long—no blackout dates! Visit ski resort website for most up to date season pass pricing and to buy a season pass.

Důležité! Ceny byly aktuálizovány dne 17. srp 2022. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Loon Mountain Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v US$
Aktualizováno: 2. 11. 2022
Poznámka: Visit ski resort website for the latest lift ticket pricing: http://loonmtn.com/lift-tickets

Důležité! Ceny byly aktuálizovány dne 02. lis 2022. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Loon Mountain Informace o sezónních a denních skipasech

Loon Mountain Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Loon Mountain je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Loon Mountain vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Loon Mountain Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Loon Mountain připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 23. lis 2022 a ​​předběžným datem ukončení 16. dub 2023. Díky 61 sjezdovkám a 10 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle (800) 229-LOON.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: