Cranmore Mountain Resort Ceny skipasů 2022/23

Cranmore Mountain Resort Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Cranmore Mountain Resort? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Cranmore Mountain Resort Sezónní skipasy

*Ceny v US$
Platí pro:
Dítě6-12
Junior13-17
Dospělý18+
Platí pro: 2022-2023Ceny platné do: 15. 10. 2022689.00805.001,325.00
Poznámka: White Mountain Super Pass: Take advantage of the most skiing and riding in New Hampshire, with access to Cranmore, Bretton Woods, Cannon Mountain and Waterville Valley. All ages are as of January 1, 2023. Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Důležité! Ceny byly aktuálizovány dne 26. srp 2022. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Cranmore Mountain Resort Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v US$
Aktualizováno: 17. 11. 2018
Dítě6-12
Junior13-18
Dospělý19+
Senior
4 hodiny42.0054.0069.0045.00
Poznámka: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Důležité! Ceny byly aktuálizovány dne 17. lis 2018. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Cranmore Mountain Ubytování

Cranmore Mountain Resort Informace o sezónních a denních skipasech

Cranmore Mountain Resort Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Cranmore Mountain Resort je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Cranmore Mountain Resort vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Cranmore Mountain Resort Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Cranmore Mountain Resort připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 25. lis 2022 a ​​předběžným datem ukončení 02. dub 2023. Díky 57 sjezdovkám a 8 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle 1-800-SUN-N-SKI.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: