Nejlépe hodnocené skiareály

Kvalita/Cena

Perfektní sjezdovky, kvalitní služby, dobré zázemí, ubytování na dosah a optimální poměr kvality a ceny. Ideální místo pro skvělou lyžařskou dovolenou na sněhu.

Mondolè Ski - Nejlépe hodnocená lyžařská střediska | Jaké jsou nejoblíbenější skiareály?

Uživatelé OnTheSnow hodnotí skiareály v regionu Mondolè Ski v mnoha kategoriích. Který skiareál je nejvhodnější pro rodiny s dětmi? Který má nejlepší sjezdovky? Kde najdete nejlepší snowparky? Ve kterém středisku je nejlepší apres-ski zábava? Naši uživatelé vám svůj názor sdělují tady – a vy můžete samozřejmě připojit ten svůj.

Naplánuj si pobyt

Skiareály - Mondolè Ski FAQ

Mondolé Ski, poblíž Mondovi, je největším lyžařským střediskem v provincii Cuneo. Je přístupné přes Prato Nevoso, Artesina, Frabosa Soprana a Roccaforte Mondovi pomocí dvou lanovek.Tato lyžařská oblast nabízí 130 km lyžařských sjezdovek a 1 km běžeckých tratí. Je otevřená od prosince do dubna, a to díky výbornému zasněžovacímu systému. Navíc je zde i dobře vybavený snowpark, sjezdovky určené jen pro snowboardisty, noční lyžování v Prato Nevoso a tři dětská hřiště.Lyžařská oblast Mondolé Ski je dobře vybavená i pokud jde o turistický ruch. K dispozici je 4000 ubytovacích míst, restaurace, tradiční bary, kavárny, diskotéky, bufety na sjezdovkách, dvě muzea věnovaná místní kultuře a dvě jeskyně Caudano a Bossea.V létě zde najdete pestrý program pro všechny věkové kategorie, například dechberoucí sáňkařskou dráhu v Artesina, freeride zónu ve Frabosa Soprana, golfové hřiště v Prato Nevoso a mnoho dalšího.Najdete zde rovněž kluziště, malé sněžné skútry pro děti, umělé horolezecké stěny, hotelové bazény a zejména nádhernou přírodu
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.