Michigan, Crystal Mountain, MI

Crystal Mountain, MI Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Crystal Mountain, MI? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Crystal Mountain, MI Sezónní skipasy

*Ceny v US$
Platí pro:
Dítě0-6
Junior7-17
Dospělý18-64
Senior65-79
Platí pro: 2023-2024Ceny platné do: 1. 4. 20240.00399.00629.00569.00
Poznámka: Premier Season Pass prices as of last date modified.Koupit online

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 26. zář 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Crystal Mountain, MI Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v US$
Aktualizováno: 26. 9. 2023
Poznámka: For the best prices on lift tickets, buy online, in advance at crystalmountain.com/ticketsKoupit online

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 26. zář 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Crystal Mountain, MI Informace o sezónních a denních skipasech

Crystal Mountain, MI Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Crystal Mountain, MI je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Crystal Mountain, MI vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Crystal Mountain, MI Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Crystal Mountain, MI připravil pro lyžařskou sezónu 2024 – 2025 s předpokládaným datem zahájení 06. pro 2024 a ​​předběžným datem ukončení 06. dub 2025. Díky 59 sjezdovkám a 8 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2024 – 2025 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle 877-845-9160.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.