Prémiový partner

The Highlands Ceny skipasů 2022/23

The Highlands Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku The Highlands? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

The Highlands Sezónní skipasy

*Ceny v US$
Platí pro:
Junior6-17
Dospělý18-69
Senior70-79
Platí pro: 2022-2023Ceny platné do: 1. 3. 2023359.00835.00539.00
Poznámka: Prices indicated are for the The Highlands Pass. For the latest pricing and other options such as Ikon Pass, click/tap Purchase.Koupit online

Důležité! Poslední aktualizace cen 19. říj 2022. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

The Highlands Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v US$
Aktualizováno: 9. 9. 2022
Poznámka: Click the Purchase button to check the ski resort website for current lift ticket pricing and buy lift tickets.Koupit online

Důležité! Poslední aktualizace cen 09. zář 2022. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

The Highlands Informace o sezónních a denních skipasech

The Highlands Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu The Highlands je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska The Highlands vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

The Highlands Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál The Highlands připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 24. lis 2022 a ​​předběžným datem ukončení 27. bře 2023. Díky 53 sjezdovkám a 10 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle 855.688.7022.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: