Ski Ward Ceny skipasů 2022/23

Ski Ward Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Ski Ward? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Ski Ward Sezónní skipasy

*Ceny v US$
Platí pro:Dítě0-5DospělýSenior70+
Platí pro: 2022-2023Ceny platné do: 30. 4. 2023150.00525.00190.00
Poznámka: Unlimited Season Pass prices. Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Důležité! Poslední aktualizace cen 25. srp 2022. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Ski Ward Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v US$
NázvuAktualizováno: 26. 11. 2018Dítě1-5Junior6+
1-denní10.0035.00
1-denní - víkend10.0055.00
Poznámka: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Důležité! Poslední aktualizace cen 26. lis 2018. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si dovolenou

Ski Ward Ubytování

Ski Ward Informace o sezónních a denních skipasech

Ski Ward Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Ski Ward je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Ski Ward vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Ski Ward Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Ski Ward připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 04. úno 2023 a ​​předběžným datem ukončení 03. dub 2023. Díky 9 sjezdovkám a 4 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle 508-845-1797.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: