Massachusetts, Nashoba Valley

Nashoba Valley Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Nashoba Valley? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Nashoba Valley Sezónní skipasy

*Ceny v US$
Platí pro:
Dítě0-5
Dospělý13-64
Senior65+
Platí pro: 2023-2024Ceny platné do: 17. 3. 2024400.00700.00199.00
Poznámka: Unlimited Season Pass Regular pricing. Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 24. říj 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Nashoba Valley Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v US$
Aktualizováno: 6. 10. 2023
Dítě0-5
Dospělý
4 hodiny38.0070.00
Poznámka: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 06. říj 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Nashoba Valley Informace o sezónních a denních skipasech

Nashoba Valley Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Nashoba Valley je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Nashoba Valley vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Nashoba Valley Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Nashoba Valley připravil pro lyžařskou sezónu 2023 – 2024 s předpokládaným datem zahájení 27. pro 2024 a ​​předběžným datem ukončení 23. bře 2025. Díky 17 sjezdovkám a 10 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2023 – 2024 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle (978) 692-3033.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.