Białka Tatrzańska - Kotelnica Ceny skipasů 2022/23

Białka Tatrzańska - Kotelnica Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Białka Tatrzańska - Kotelnica? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Białka Tatrzańska - Kotelnica Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v PLN
NázvuAktualizováno: 25. 11. 2020Dítě0-15JuniorDospělý16-64Senior65+
1-denní105.00-115.00105.00
1-denní - víkend105.00105.00115.00105.00
4-hodinový75.00-85.0075.00
2-denní skipas190.00-210.00190.00
6-denní skipas480.00-540.00480.00
Poznámka: Karnet ważny na wyciągach TATRY SUPER SKI na terenie Polski: BIAŁKA TATRZAŃSKA: Bania, Kaniówka, Kotelnica Białczańska | KLUSZKOWCE: Czorsztyn-Ski | CZARNA GÓRA: Grapa-Litwinka, Koziniec| JURGÓW: Jurgów-Ski | SZCZAWNICA - PKL Palenica | ZAKOPANE: Polana Szymoszkowa, Harenda-Wyciągi | ZAWOJA: PKL Mosorny Groń |SUCHE: SkiSuche | WITÓW: Witów-Ski | BUKOWINA TATRZAŃSKA: RusińSki | NOWY TARG: Długa Polana oraz na terenie Słowacji: BACHLEDOVA DOLINA: BACHLEDKA Ski and Sun | ORAVICE: Meander Thermal & Ski Resort Karnet popołudniowy "4 godziny po 16" obowiązuje od godziny 16:00 przez 4 godziny, od momentu pierwszego użycia. W przypadku gdy wyciąg czynny jest krócej niż czas ważności karnetu, karnet obowiązuje do zamknięcia wyciągu. Dziecko poniżej 120 cm wzrostu może otrzymać Karnet TATRY SUPER SKI bezpłatnie wyłącznie w przypadku, gdy osoba pełnoletnia sprawująca opiekę nad takim dzieckiem dokona jednocześnie zakupu dla siebie Karnetu TATRY SUPER SKI. Wyjaśnia się, że na jednego opiekuna przysługuje wyłącznie jeden bezpłatny Karnet (zasada: jeden opiekun – jedno dziecko). Dziecko otrzymuje w takim przypadku Karnet TATRY SUPER SKI na taki sam okres ważności jak Karnet zakupiony przez osobę pełnoletnią sprawującą nad nim opiekę. Pomiar wzrostu dziecka wykonywany jest przy kasach w stroju narciarskim wraz z kaskiem (bez nart lub snowboardu). Seniorzy, którzy ukończyli 75 lat na podstawie okazanego dokumentu stwierdzającego wiek i umożliwiającego identyfikację uprawnionego mogą nabyć Karnet dzienny TATRY SUPER SKI w cenie 5 PLN za każdy dzień objęty takim Karnetem.

Důležité! Poslední aktualizace cen 25. lis 2020. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si dovolenou

Kotelnica Białczańska Ubytování

Białka Tatrzańska - Kotelnica Informace o sezónních a denních skipasech

Białka Tatrzańska - Kotelnica Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Białka Tatrzańska - Kotelnica je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Białka Tatrzańska - Kotelnica vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Białka Tatrzańska - Kotelnica Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Białka Tatrzańska - Kotelnica připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 02. pro 2022 a ​​předběžným datem ukončení 02. dub 2023. Díky 26 sjezdovkám a 22 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle +48 18 26 541 33.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: