Grapa Ski - Litwinka (Czarna Góra) Ceny skipasů 2022/23

Grapa Ski - Litwinka (Czarna Góra) Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Grapa Ski - Litwinka (Czarna Góra)? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Grapa Ski - Litwinka (Czarna Góra) Sezónní skipasy

*Ceny v PLN
Platí pro:
Junior
Dospělý16-64
Senior65+
Platí pro: 2022-2023Ceny platné do: 12. 3. 20231,500.001,699.001,500.00
Poznámka: PL - Karnet ważny na wyciągach TATRY SUPER SKI na terenie Polski (BIAŁKA TATRZAŃSKA: Bania Ski & Fun, Horników Wierch, Kaniówka, Kotelnica Białczańska | BUKOWINA TATRZAŃSKA: Rusiń-Ski | CZARNA GÓRA: Grapa-Litwinka, Koziniec | JURGÓW: Jurgów-Ski | KLUSZKOWCE: Czorsztyn-Ski | NOWY TARG: Długa Polana | SZCZAWNICA - PKL Palenica | ZAKOPANE: Polana Szymoszkowa, Harenda-Wyciągi |SUCHE: Ski-Suche | WITÓW: Witów-Ski). Karnet ulgowy TATRY SUPER SKI, przysługuje dzieciom i młodzieży najpóźniej do ukończenia 16 roku życia (16-te urodziny są pierwszym dniem utraty zniżki) oraz seniorom, którzy ukończyli 65 lat (65-te urodziny są pierwszym dniem nabycia zniżki). Okres ważności: 14 dowolonych dni w sezonie

Důležité! Ceny byly aktuálizovány dne 09. lis 2022. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Grapa Ski - Litwinka (Czarna Góra) Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v PLN
Aktualizováno: 27. 11. 2020
Dítě0-15
Dospělý16-64
Senior65+
1 den105.00115.00105.00
4 hodiny70.0080.0070.00
2 dny190.00210.00190.00
6 dní480.00540.00480.00
Poznámka: Karnet ważny na wyciągach TATRY SUPER SKI na terenie Polski (BIAŁKA TATRZAŃSKA: Bania, Kaniówka, Kotelnica Białczańska, Horników Wierch | BUKOWINA TATRZAŃSKA: Rusń-Ski | CZARNA GÓRA: Grapa-Litwinka, Koziniec | JURGÓW: Jurgów-Ski | KLUSZKOWCE: Czorsztyn-Ski | NOWY TARG: Długa Polana | SZCZAWNICA – PKL Palenica | ZAKOPANE: Polana Szymoszkowa, Harenda-Wyciągi | ZAWOJA: PKL Mosorny Groń |SUCHE: SkiSuche | WITÓW: Witów-Ski) oraz na terenie Słowacji (BACHLEDOVA DOLINA: BACHLEDKA Ski and Sun | ORAVICE: Meander Thermal & Ski Resort | ŽDIAR: Strachan Ski Centrum). Karnet popołudniowy "4 godziny po 16" obowiązuje od godziny 16:00 przez 4 godziny, od momentu pierwszego użycia. W przypadku gdy wyciąg czynny jest krócej niż czas ważności karnetu, karnet obowiązuje do zamknięcia wyciągu. Dziecko poniżej 120 cm wzrostu może otrzymać Karnet TATRY SUPER SKI bezpłatnie wyłącznie w przypadku, gdy osoba pełnoletnia sprawująca opiekę nad takim dzieckiem dokona jednocześnie zakupu dla siebie Karnetu TATRY SUPER SKI. Wyjaśnia się, że na jednego opiekuna przysługuje wyłącznie jeden bezpłatny Karnet (zasada: jeden opiekun – jedno dziecko). Dziecko otrzymuje w takim przypadku Karnet TATRY SUPER SKI na taki sam okres ważności jak Karnet zakupiony przez osobę pełnoletnią sprawującą nad nim opiekę.

Důležité! Ceny byly aktuálizovány dne 27. lis 2020. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Grapa Ski Litwinka Ubytování

Grapa Ski - Litwinka (Czarna Góra) Informace o sezónních a denních skipasech

Grapa Ski - Litwinka (Czarna Góra) Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Grapa Ski - Litwinka (Czarna Góra) je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Grapa Ski - Litwinka (Czarna Góra) vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Grapa Ski - Litwinka (Czarna Góra) Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Grapa Ski - Litwinka (Czarna Góra) připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 03. pro 2022 a ​​předběžným datem ukončení 26. bře 2023. Díky 7 sjezdovkám a 4 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle +48 667 922 299.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: