Góra Kamieńsk Ceny skipasů 2022/23

Góra Kamieńsk Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Góra Kamieńsk? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Góra Kamieńsk Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v PLN
NázvuAktualizováno: 10. 12. 2020Dítě0-5Junior6-26Dospělý27-69Senior70+
1-denní8.0072.0080.008.00
4-hodinový-40.5045.00-
Poznámka: Karnet ulgowy przysługuje: * młodzieży uczącej się lub studentom do ukończenia 26 roku życia na podstawie ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej oraz posiadaczom " Bełchatowskiej Karty Rodziny" i "Łódzkiej Wojewódzkiej Karty Rodzin Wielodzietnych" * grupie zorganizowanej liczącej co najmniej 12 osób. Karnet za 8 zł przysługuje dzieciom do lat 5-u oraz osobom dorosłym po ukończeniu 70 roku życia po okazaniu ważnego dokumentu potwierdzającego wiek.

Důležité! Poslední aktualizace cen 10. pro 2020. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si dovolenou

Góra Kamieńsk Ubytování

Góra Kamieńsk Informace o sezónních a denních skipasech

Góra Kamieńsk Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Góra Kamieńsk je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Góra Kamieńsk vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Góra Kamieńsk Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Góra Kamieńsk připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 26. pro 2022 a ​​předběžným datem ukončení 26. úno 2023. Díky 2 sjezdovkám a 3 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle +48 44 737 77 30.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: