Recenze Zadní Telnice

Znáte Zadní Telnice? Ohodnoťte ho! Pomozte dalším lyžařům při jejich rozhodování, kam jet lyžovat. Čím víc hvězdiček, tím lepší dojem. Hodnotit můžete v několika kategoriích, např. kvalita sjezdovek, noční život, snowparky nebo vhodnost pro rodiny s dětmi. Pokud Zadní Telnice neznáte, najdete zde recenze dalších lyžařů, které vám mohou pomoci při hledání toho pravého lyžařského střediska.

Recenze Zadní Telnice

Celkem (3.1)
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Celkové hodnocení střediska (počet hvězdiček) neodráží prostý průměr, je zde zohledněna řada různých faktorů, včetně aktuálnosti recenzí.
Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto středisko

Všechny recenze

Nejnovější
Josef Prudký
Byl jsem lyžovat dne 9.3.2023 od 12,15 hod. Na úvod tolik, že začalo pršet. Počasí neporučíš. Ptal jsem se na úpravu tratě, že prý je super. Ptal jsem se na výšku sněhu, prý až 45 cm. První šok byl cena SKI pasu na 4 hodiny - 650 Kč. Přitom všechny dostupné ceníky na dostupných stránkách měli cenu k 2.3.2023 na 4 hodiny (dospělí) 450,- Kč. Cena 650,- neodpovídá úrovní SKI areál Telnice. Trať neupravena. Bylo málo lidí, nebyli schopni trať upravit, byť viděli, že prší. Sedačka mokrá. Servis nulový. Informace negativní. Nechápu, že nebyla sleva na SKI pas. Už nikdy, hnus. Telnici nedoporučuji. Za tu cenu raději Ještěd. Po návratu jsem opět prověřil dostupné informace o ceníku SKI Telnice a pouze německé stránky uváděli cenu 650,- Kč. Otázka zní, kde se nachází toto středisko? V Česku, nebo v Německu? Záleží Stojí vůbec Telnice o návštěvu český lyžařů? Proč nejsou informace na českých stránkách? Josef Prudký
Žádné
Mnoho
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ohodnoť toto středisko

Poděl se o své zkušenosti se skiareálem Zadní Telnice, pomůžeš dalším lyžařům. Napiš, co se ti líbí, co se ti nelíbí, a proč.

Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Zadej celkové hodnocení
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.